DOMOVSUDOPARKKÚPACIE SUDYFIREMNÉ AKCIEUBYTOVANIECENYREZERVOVANIEZAŽILI STE S NAMIKONTAKT
Firemné akcie

firemne

Chcete pripraviť pre svojich zamestnancov alebo zákazníkov nezabudnuteľný zážitok? Tak ste tu správne. Pripravíme Vám firemnú, prezentačnú akciu alebo školenie na kľúč presne podľa Vašich požiadaviek a ponúkame Vám dokonca aj možnosť prenájmu celého areálu s kapacitou 62 miest


Ponúkame Vám celoročné štýlové ubytovanie v krásnom prírodnom prostredí s celkovou kapacitou 62 lôžok a plne vybavenými priestormi a množstvom doplnkových služieb. Darujte svojim zamestnancom príjemne strávený čas, plný zábavy, oddychu, zaujímavých zážitkov a odbúranie stresu bežných dní.
Ak Váš plánovaný pobyt zahŕňa aj firemné školenie, určite využijete pripravenú školiacu miestnosť s prezenčnou technikou s kapacitou 30-50 ľudí. Na požiadanie pre Vás vieme zabezpečiť aj catteringové služby.

 

Počas Vášho pobytu je tu pre Vás navyše domček na strome, 3 ha rozľahlá lúka na športové a teambuildingové aktivity, multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, okrasné jazierko a množstvo vychádzkových trás a zaujímavostí v blízkom aj vzdialenejšom okolí.

Zabezpečíme pre Vás:

  • Upomienkové a reklamné predmety
  • Párty stany
  • Kompletný program podľa Vášho želania
  • Sokoliarov, šermiarov, vychádzky na Koňoch - kočoch, testovania terénnych vozidiel, ochutnávky exkluzívnych vín a i.
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
 

SUDOPARK - kúpele na dušu...

NÁŠ TIP PRE VÁŠ ZÁŽITOK!

Doprajte svojim priateľom, rodinným príslušníkom alebo zamestnancom Vašej firmy zážitok, na aký nezabudnú... Kúpanie v drevených sudoch, relax, výlety do okolia, vidiecke ubytovanie uprostred krásnej prírody.

TIP PRE FIRMY
Máte firmu a plánujete pre svojich zamestnancov alebo zákazníkov prekvapenie v podobe príjemneho spestrenia voľného času? S kúpacími sudmi alebo schladením sa v ľadovej horskej vode sa určite ešte nestretli.
panorama